niedziela, 18 listopada 2012

Książki o hafcie krzyżykowym

Poszukuję... bardzo intensywnie, jednak nadal bez zadowalającego efektu ;) chciałabym podarować taką książkę osobie, która od wielu lat pasjonuje się haftem krzyżykowym. Specjalnie podkreślam, że "od wielu lat", bo to oznacza, że mam na myśli bardzo uzdolnioną hafciarkę :) Tematyka może być dowolna, np. techniki haftowania albo haft związany z konkretną okazją... Idealnie by było, gdyby ta książka zawierała przykładowe schematy do haftowania (ale, to nie jest konieczność). To moja lista życzeń, pewnie dlatego tak ciężko mi cokolwiek znaleźć... :)

Jeszcze niewiele osób do mnie zagląda, dziękuję Wam za komentarze, bardzo się z nich cieszę :) mam nadzieję, że w tematyce wydawnictw o naszym hobby macie już doświadczenie i mnie wspomożecie ;) może ktoś już poruszał ten temat na innym blogu albo jakimś forum?

Święta tuż tuż... to byłby idealny prezent pod choinkę :)

4 komentarze:

 1. A znasz ten sklep "Nadodatek" ?
  fajne mają książki http://nadodatek.pl/index.php/cPath/324_194/name/ksi%C4%85%C5%BCki_DMC

  OdpowiedzUsuń
 2. Alinko, dziękuję za link :) już kiedyś byłam na tej stronie, ale do działu z książkami akurat nie zajrzałam, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem niedawno, nasza koleżanka blogowa, wydała właśnie taką książkę. Blog Danieli znajdziesz pod adresem http://www.danihaft.blogspot.com/.
  Natomiast jej książkę można znaleźć m.in. tutaj http://www.empik.com/haft-krzyzykowy-adamczyk-daniela,p1052193627,ksiazka-p

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za propozycję :) nawiasem mówiąc to miło, że komuś udało się wydać własną książeczkę :)

  OdpowiedzUsuń